O firmie

Z wielką przyjemnością witamy Państwa na stronie internetowej Zakładu Kominiarskiego. Zakład Kominiarski Józefa Ganzery jest firmą z długoletnim stażem i tradycjami. Zakład istnieje od 23 lat (6 lat wcześniej w Krajowej Spółdzielni Pracy Usług Kominiarskich w Bydgoszczy) i od samego początku specjalizuje się w kontroli przewodów kominowych oraz w ich naprawach i udrożnieniach.

Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują profesjonalne wykonanie wszelkich świadczonych usług oraz pozwalają na pełne zaufanie Zleceniodawcy. Nasi Klienci to między innymi: Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe, Administracje, obsługujemy również instytucje, budynki użyteczności publicznej oraz domy jednorodzinne. W sytuacjach awaryjnych można oczekiwać bezzwłocznego wykonawstwa. Jesteśmy również otwarci na nietypowe zlecenia wymagające kwalifikacji.

Na bieżąco uzupełniamy wiadomości w miarę ukazujących się nowych aktów prawnych i następującego postępu technicznego w zakresie budownictwa, gazownictwa, wentylacji.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęt kominiarski. Do zdiagnozowanie przyczyn zagruzowania kanałów wentylacyjnych firma dysponuje detektorem kominowym. Do mierzenia siły ciągu kominowego i stężenia tlenku węgla w powietrzu otoczenia używamy anemometru cyfrowego AM4203 i CO-CM 99, posiadamy sprzęt do kontroli wydostawania się spalin na palenisku(dotyczy pomieszczeńz urządzeniami PG 6, PG 10) i inne urządzenia pozwalające na wczesne wykrycie nieprawidłowości i usuwanie zagrożeń w trybie natychmiastowym. Do wykrywania obecności gazu w pomieszczeniach oraz nieszczelności przewodów gazowych używamy przyrządu Rotest Elektronic 3-Rothenberger.

Jako założyciel firmy, oprócz dyplomu mistrzowskiego, posiadam zaświadczenie uczestnictwa i ukończenia kursu doskonalenia  zawodowego w zakresie norm europejskich dotyczących zawodu w Ośrodku Szkolenia i Doskonalenia Bractwa Kominiarzy Bautzen/Budziszyn 02827 Görlitz, Am Berle 8.

Posiadam także zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego oraz świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji gazowych i sieci na stanowisku dozoru.

 

Właściciel firmy

Józef Ganzera

Kamera modułowa TV

W celu wnikliwej kontroli stanu technicznego przewodów kominowych, szachtów, instalacji przemysłowych stosujemy specjalistyczną, nowoczesną kamerę modułową TV. Technologia ta niezbędna jest w przypadku wyjątkowo skomplikowanych układów kominowych, jak również licznych przestawień, skosów, przewężeń itp.

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności - tutaj.

EU Cookie Directive Module Information